1 черв. 2018

Дитинство - країна веселкова!

Районне свято до Міжнародного Дня захисту дітей
25 трав. 2018

Свято Останнього Дзвоника

25 травня 2018 року в школі пройшло свято Останнього Дзвоника
17 трав. 2018

Вишиванка - наш генетичний код!
8 трав. 2018

"Тих днів не змовкне слава"

Заходи з відзначення Дня пам'яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
7 трав. 2018

Огляд - конкурс художньої самодіяльності

6 травня 2018 року в будинку культури с. Порошково пройшов ІІ етап огляду - конкурсу колективів художньої самодіяльності
3 трав. 2018

Шкільний етап Всеукраїнської дитячо - юнацької військово - патріотичної гри "Сокіл ("Джура")"

З метою формування почуття патріотизму у підростаючого покоління, набуття школярами знань, умінь та навичок ведення здорового способу життя, популяризацї серед учнівської молоді військово - прикладних видів спорту пройшов І етап Гри
3 трав. 2018

Відкрита виховна година "Я маю право"

В рамках роботи МО класних керівників початкових класів проведено виховну годину "Я маю право" (3 - А клас, Сметанка Р.І.)
30 квіт. 2018

Знай і виконуй свої права

В рамках роботи МО класних керівників проведено виховну годину "Знай і виконуй свої права"( 6-А, Б класи, Фейцарук Н.В., Король В.М.)
27 квіт. 2018

Тиждень безпеки життєдіяльності

Згідно річного плану роботи школи та з метою цілеспрямованої профілактичної роботи серед учнівської молоді щодо попередження надзвичайних ситуацій, пожеж, травматизму та формування в учнів основ здорового способу життя, з 23 по 27 квітня 2018 року, в школі пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності під гаслом "Безпека в сучасному суспільстві"
26 квіт. 2018

"Чорнобиль не має минулого часу"

Виховна година для учнів 9-11-х класів "Чорнобиль не має минулого часу" (вчитель Гаджега Я.Й.)