Обдарована дитина

1.

Петрик Вікторія

8 - Б

переможець  ІІ (районного) етапу олімпіади з української мови та літератури (ІІІ), призер ІІ (районного) етапу олімпіади з біології (ІІІ), переможець І (районного етапу) Всеукраїнського  конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів МАН України (секція географія та ландшафтознавство) (І), призер виставки – конкурсу «Новорічна композиція»: у номінації «Новорічна ялинка чи колаж» (ІІ)

2.

Свистак Рената

11 – Б

переможець І (районного етапу) Всеукраїнського  конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів МАН України (секція охорона довкілля і раціональне природокористування) (І), переможець районного етапу Всеукраїнської виставки – конкурсу декоративно – ужиткового і образотворчого мистецтва «ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ» - 2017, робота «З Україною в серці»

3.

Ігнатьо Ліліана

5 – Б

призер виставки – конкурсу «Новорічна композиція»: у номінації «Новорічний вінок» (ІІ)

4.

Курбаба Емілія

6 – А

призер виставки – конкурсу «Новорічна композиція»: у номінації «Сюжетна композиція» (ІІ)

5.

Товтин Денис

8 – А

призер виставки – конкурсу «Новорічна композиція»: у номінації «Новорічна ялинка чи колаж» (ІІІ)

6.

Король Ліліана

6 – Б

призер ІІ (районного) етапу ХVІІ  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

7.

Товтин Денис

8 – А

призер  ІІ (районного) етапу олімпіади з трудового навчання (І)

8.

Лупей Вікторія

9 – В

переможець районного етапу Всеукраїнської виставки – конкурсу декоративно – ужиткового і образотворчого мистецтва «ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ» - 2017, робота «Панно «Дерево життя»», переможець виставки – конкурсу «Новорічна композиція»: у номінації «Сюжетна композиція»(І), призер виставки – конкурсу «Новорічна композиція»: у номінації «Новорічний подарунок»(ІІІ)

9.

Радь

Валерія

6 – Б

переможець районного етапу Всеукраїнської виставки – конкурсу декоративно – ужиткового і образотворчого мистецтва «ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ» - 2017, робота «Ляльки - зерновушки»

10.

Пашко Світлана

7 – В

переможець районного етапу Всеукраїнської виставки – конкурсу декоративно – ужиткового і образотворчого мистецтва «ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ» - 2017, робота «Барвиста Україна», переможець виставки – конкурсу «Новорічна композиція»: у номінації «Стилізована ялинка»

11.

Окогріб Ярміла

10 клас

переможець районного етапу Всеукраїнської виставки – конкурсу декоративно – ужиткового і образотворчого мистецтва «ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ» - 2017, робота «З бабусиної скрині»

12.

Нергеш Анастасія

5 – В

призер виставки – конкурсу «Новорічна композиція»: у номінації «Новорічна композиція» (ІІ)

2017 – 2018

навчальний рік

1.

Петрик

Вікторія

9 – Б

переможець  ІІ (районного) етапу олімпіади з біологія (ІІІ),  переможець І (районного етапу) Всеукраїнського  конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів МАН України (секція аграрні науки)

2.

Пашко

Богдан

8 – А

переможець  ІІ (районного) етапу олімпіади з біологія (ІІІ)

3.

Симкович Валентина

9 – Б

переможець  ІІ (районного) етапу олімпіади з трудового навчання (ІІ)

4.

Павлич

Ксенія

8 – Б

переможець  ІІ (районного) етапу олімпіади з трудового навчання (І)

5.

Ганусич Антоніна

9 – Б

призер І (районного етапу) Всеукраїнського  конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів МАН України (секція етнологія), (ІІ)

6.

Товтин

Денис

9 – А

переможець  ІІ (районного) етапу олімпіади з трудового  навчання (І)

7.

Машкаринець Яна

9 – А

переможець І (районного етапу) Всеукраїнського  конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів МАН України (секція лісознавство)