Порошківська загальноосвітня

школа І-ІІІ ступенів

У 2018 -2019 н. р. в школі навчається  1039  учень, працює 86 педагогів.

Освітні послуги надаються учням з нашого села та прилеглих сіл:Т.-Поляна, П.-Гута, Т.-Бистра, Мокра, Маюрки, Свалявка через систему уроків, позаурочних занять, факультативів, індивідуальних занять.

Школа - це життєвий простір дитини; тут вона не просто готується до життя, а живе, тому виховна робота планується так, щоб сприяти становленюю особистості як творця і - проектувальника життя, гармонізації та гуманізації стосунків між учнями і педагогами, школою і родиною, керуючись ідеями самоцінності дитинства,демократичного діалогу між поколіннями. Важливу роль у цьому відіграє позакласна робота.

Виконуючи завдання і реалізуючи основні принципи виховної роботи педагогічний колектив школи орієнтується на нормативно-правову базу з питань виховної роботи.

Вся виховна робота спрямована на досягнення головної мети - формування та розвиток соціально - зрілої, творчої особистості - громадянина України.

Сучасна школа має дати учням не лише певні знання, уміння та навички, але й виховати соціально - адаптовану та громадсько - орієнтовану особистість. Як зазначено в Концепції національно - патріотичного виховання (затвердженій наказом МОНУ від 16.06.2015 року № 641), "Серед виховних напрямів сьогодні найбільш актуальними є патріотичне, громадянське виховання як стрижневі основоположні, що відповідають як нагальним вимогам і викликам сучасності, тай і закладають підвалини для формування свідомості нинішніх і прийдешніх поколінь"

Навчально - виховний процес  у школі спрямований на закріплення, поглиблення знань, застосування їх на практиці, розширення кругозору учнів, формування наукового світогляду. Не менш важливим є вироблення умінь і навичок самоосвіти, розвиток творчих здібностей, організація дозвілля, культурного відпочинку.

Важливими  умовами,  які забезпечують позитивну мотивацію до навчання, розвиток творчих здібностей та формування культури загальнолюдських почуттів  є виявлення , розвиток, удосконалення  творчих задатків, нахилів, здібностей дитини в стінах школи та поза її межами. Наші учні із задоволенням відвідували  шкільні  гуртки  «Художня студія», «Паперопластика»(Витинанка), «Хореографія»,  «Юні біологи»,"Вокальний" , "Фітодизайн", "Цікава інформатика", "Юний патріот", "Ритмічна гімнастика"спортивні секції з волейболу, футболу,  настільного тенісу.