Інформація про заклад освіти

Порошківський заклад загальної середньої

освіти І - ІІІ ступенів

Загальні відомості про школу

У Порошківському  закладі  загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів  Тур'є - Реметівської сільської ради  навчається 1172 учні. Навчання двозмінне. Мова навчання українська. Освітні послуги надаються також учням з прилеглих сіл: Т.- Поляна, П.- Гута, Т.- Бистра, Мокра, Маюрки, Свалявка через систему уроків, позаурочних занять, факультативів, індивідуальних занять.

У школі обладнані 3 комп'ютерні класи, кабінети фізики, біології, народознавства, української мови та літератури, трудового навчання, Захисту України, профорієнтаційної роботи, бібліотека, медпункт, спортзал, футбольний майданчик з штучним покриттям та їдальня на 90 посадкових місць.

Початкова школа розміщена в окремих корпусах. З першого класу учні, за бажанням батьків, мають змогу займатися в спортивних секціях, відвідувати різноманітні гуртки.