Нова українська школа

Відповідно до Закону України «Про освіту», Концепції Нової української школи, розпоряджень Кабінету Міністрів України №988-р від 14.12.2016 «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року», №903-р від 13.12.2017 «Про затвердження плану заходів на 2017-2029 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа», постанови КМУ від 21.02.2017 №87 «Про затвердження Державного стандарту початкової освіти», інших нормативно-правових актів і розпорядчих документів з 1 вересня 2018 року в закладах загальної середньої освіти стартує Нова українська школа.
       З  вересня 2018 року  143 першокласників  сіли за парти  у 5 класах Порошківської загальноосвітньої школи. Педагоги,  які працюватимуть з першокласниками, мають реалізувати освітні зміни відповідно до Концепції Нової української школи – кожен у власному класі.  Педагогічні працівники, що працюватимуть за  новим Державним стандартом освіти, пройшли підвищення кваліфікації у формі онлайн-курсу на порталі EdEra та займалися з тренерами під час  очних сесій.