18 квіт. 2024

Благодійний великодній ярмарок на підтримку ЗСУ

"Смаколики купи, ЗСУ допоможи"
1 квіт. 2024

1 квітня Міжнародний День Птахів

У 5-А класі до Міжнародного Дня Птахів було проведено виховний захід.
22 бер. 2024

"За чисте довкілля"

Учні та вчителі школи у рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою, прибирали береги водойм.
20 бер. 2024

20 березня - Всесвітній день Землі

Тематичні заходи до всесвітнього дня Землі на тему "Здорова планета - здорова людина!"
9 бер. 2024

210-та річниця від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

У кожного народу є великі письменники. Для українців таким є Тарас Шевченко - видатний поет, прозаїк, художник, політичний і громадський діяч відомий усьому світові.
1 бер. 2024

Безпечна поведінка в інтернеті та кібербезпека

27 лют. 2024

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Наша рідна мова - українська! Українською мовою розмовляли наші діди і прадіди, а матері а бабусі співали колискові!. Народ наш співає, сміється і плаче рідною мовою. Шануйте і любіть рідну мову, піклуйтеря про неї захищайте, розкривайте для себе її велич і могутню силу.
24 лют. 2024

Два роки повномасштабного вторгнення, 10 років війни…

730 днів непохитної віри
23 лют. 2024

Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва

"Знай і люби свій край"
22 лют. 2024

Заняття з самооборони та домедичної допомоги

В Україні триває війна. Через агресію росії українцям як ніколи потрібні знання про поводження зі зброєю, самооборону та домедичну допомогу.