21 вер. 2023

Міжнародний день миру

Міжнародний день миру — це день, присвячений просуванню миру та зменшенню конфліктів у всьому світі. Ця важлива подія щорічно відзначається 21 вересня.
15 вер. 2023

Олімпійський тиждень - 2023

Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Цікаво, змістовно та насичено пройшов «Олімпійський тиждень» в нашому закладі освіти. Учні впродовж тижня змагалися у спритності та витривалості, отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи.
1 вер. 2023

Свято Першого Дзвоника

Щиросердечно вітаємо зі Святом Першого Дзвоника! Нехай цей навчальний рік стане для всіх учасників навчально - виховного процесу роком великих починань, досягненнь нових вершин, а здоров’я, успіхи та прагнення до знань будуть нашими постійними супутниками. Легкого старту! Наш навчальний заклад приєднався до проведення акції "Замість букета - допомога для ЗСУ". Щиро вдячні всім за кожну гривню! Ми зібрали - 5367 гривень! Дякуємо! Разом до ПЕРЕМОГИ!
24 серп. 2023

Турнір з міні-футболу до Дня Незалежності України

За участю п'яти команд Тур'є - Реметівської громади на базі нашого закладу освіти пройшов турнір з міні - футболу.
1 черв. 2023

Велопробіг до Міжнародного Дня захисту дітей

"Бажання у всіх єдине: перемога та мирне небо"
1 черв. 2023

Міжнародний день захисту дітей

"Хай буде дитинство щасливим"
30 трав. 2023

Благодійний ярмарок на підтримку захисників

"Разом до перемоги"
22 трав. 2023

День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу

В Україні триває повномасштабна війна, яку розв'язала росія 24 лютого 2022 року, позаяк важливо пам’ятати, що насправді агресія рф розпочалась із окупації Криму ще 9 років тому. І корінне населення півострова змушено було покинути свої домівки. Це вже не перший злочин проти кримськотатарського народу.
21 трав. 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 15 по 21 травня, в закладі освіти пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху під гаслом "Безпека на дорогах в умовах воєнного стану"
18 трав. 2023

День вишиванки - 2023

Українська вишиванка – це унікальний оберіг, це код незламної нації, символ України як великої неподільної родини!