Наші заняття

Година спілкування для учнів «Поговоримо відверто. Булінг"

Сьогодні, 20 березня, світ відзначає Міжнародний День щастя. Нехай усі діти України будуть щасливі під нашим мирним небом!

All reactions:

Цікаво та пізнавально.

Квест -гра «Екзамен із протидії булінгу»

В рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу в Порошківському закладі загальної середньої освіти  з 19  по 23 вересня  2022 року соціально-психологічною службою  організовано та проведено ряд цікавих та корисних заходів, які були спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про види, наслідки та запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування).

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

З метою привернення уваги учасників освітнього процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, щорічно у Порошківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів проводяться різноманітні заходи у рамках акції «16 днів проти насильства».

Проведені заходи, спонукали до аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей. Сприяли вихованню в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків, а також шанобливе ставлення до людей(дітей)  з інвалідністю, хворих на ВІЛ.

16.11.2021 року соціально-психологічною службою проведено заходи направленні на виховання терпимості, толерантності, взаємної поваги та мирного співіснування.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОНЛАЙН УРОК «ОБЕРИ ПРОФЕСІЮ СВОЄЇ МРІЇ»

Сьогодні, 12.10.2021, в Порошківському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів для учнів 9-11 класів пройшов Всеукраїнський онлайн-урок в рамках реалізації проєкту з профорієнтації та побудови кар'єри «Обери професію своєї мрії».

На уроці були присутні відомі українці:

• Євген Клопотенко, український шеф-кухар;
  • Альона Альона, українська реп-співачка;
  • Жан Беленюк, народний депутат України;
  • Анна Резниченко, кар'єрний радник, ведуча майстер-класу «Як визначити професію своєї мрії»

Основна мета проєкту – створення ефективної профорієнтаційної системи, яка не поступатиметься найкращим міжнародним аналогам і з’єднає сферу освіти з ринком праці для підготовки висококваліфікованих кадрів.

Психодіагностична робота з учнями 1-х класів

Пов’язане зображення

З 16 по 20 вересня в школі проходив Всеукраїнський тиждень протидії булінгу. В рамках тижня соціально-психологічної службою школи було проведено:

- з учнями 6-х класів проведено заняття з елементами тренінгу "Профілактика булінгу в учнівському середовищі".

Мета: ознайомити учнів з поняттям, формами та структурою булінгу; виховувати почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства; розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формувати навики відповідальної та безпечної поведінки.

- з учнями 7-8 класів проведено анкетування "Булінг та його прояви в підлітковому віці"

- розроблено пам'ятку для батьків "Скажи разом з нами "Ні!" булінгу!"