9 лист. 2015

Тиждень української мови та писемності

Виховна година "Мова наша мова - літ минулих повість."(5 - А клас, класний керівник Товтин Н.М. )
6 лист. 2015

Родинне свято "В гостях у чарівної казки"

У п'ятницю, 06 листопада 2015 року, класним керівником 2 - А класу Павлич О.І. проведено родинне свято "В гостях у чарівної казки"
6 лист. 2015

Практичне заняття "Вогонь - друг чи ворог"

В рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності проведено практичне заняття в ГПД.
4 лист. 2015

Поїздка - екскурсія в пожежну частину та зустріч з представниками ДСНС.

В рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності пройшла зустріч з представниками ДСНС України, які із захопленням розповіли про свою професію та основне професійне "Запобігти, врятувати, допомогти!".
30 жовт. 2015

30 жовтня здійснено рейд-відвідування сімей дітей-ромів

30 жовтня класними керівниками, соціально-психологічною службою та заступником директора з виховної роботи здійснено рейд-відвідування сімей ромської національності. З батьками проводилися бесіди щодо належного виконання батьківських обов'язків та необхідність відвідування загальношкільного навчального закладу.
23 жовт. 2015

Виховна година "Що таке порядність?"

В рамках роботи МО класних керівників пройшла виховна година "Що таке порядність?" в 3 - А класі, класний керівник Євчинець О.М.
16 жовт. 2015

Свято Осені!

16 жовтня в школі пройшло свято Осені
13 жовт. 2015

Спортивне свято до Дня Захисника України

13 жовтня в школі пройшло спортивне свято приурочено Дню Захисника України!
11 жовт. 2015

"Перечинщина скликає таланти"

Учениця нашої школи взяла участь у районному фестивалі "Перечинщина скликає таланти" .
1 жовт. 2015

Вітання!

Вітання з ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!