2 груд. 2019

«СНІД. Небезпека і профілактика»

27 лист. 2019

"СПОРТ ДЛЯ ВСІХ"

За сприяння Закарпатського центру фізичного здоров'я населення "СПОРТ ДЛЯ ВСІХ" проведено спортивне свято під гаслом "Ти зможеш, якщо я зміг!"
22 лист. 2019

День Пам'яті Жертв Голодомору

Заходи в рамках вшанування пам'яті жертв Голодомору
21 лист. 2019

День Гідності і Свободи

Заходи з відзначення Дня Гідності та Свободи під гаслом "Вільні творити майбутнє"
20 лист. 2019

З 11.11. по 15.11. 2019 року в школі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху
18 лист. 2019

Європейський день захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації

12 лист. 2019

Тренінг "Лідерство у нашому житті"

За ініціативою учнівського самоврядування активом учнівської організації "Глобус" проведено заняття з елементами тренінгу "Лідерство у нашому житті"
12 лист. 2019

Школа молодого вчителя

В рамках роботи МО молодих вчителів проведено відкриту виховну годину "Українська мова - мова єднання"керівником Наталією Товтин
8 лист. 2019

Дні української писемності та мови

Згідно річного плану роботи школи - стартували дні української писемності та мови, які пройдуть з 08.11. по 15.11. 2019 року
31 жовт. 2019

Форум лідерів учнівського самоврядування

31 жовтня 2019 року на базі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості "ПАДІЮН" відбувся обласний звітно-навчальний збір лідерів учнівського самоврядування та вибори президента Закарпатського учнівського самоврядування "Нове покоління". Програма форуму була насиченою та змістовною. Дякуємо організаторам за набутий досвід та реалізацію лідерських якостей.