Участь у Всеукраїнській конференції «Європейські стандарти превентивної освіти: досвід і перспективи»

22 вер. 2014
З 18 - 19 вересня 2014 року в м. Києві пройшла Всеукраїнська конференція «Європейські стандарти превентивної освіти: досвід і перспективи»

18  - 19 вересня 2014 року в м. Києві пройшла Всеукраїнська конференція «Європейські стандарти превентивної освіти: досвід і перспективи», на якій загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів с. Порошково мала честь представляти Закарпатську область, як переможець обласного конкурсу  на кращу модель превентивної освіти «Школи, дружньої до дитини».

Матеріали для участі в обласному конкурсі готували вчителі: О.Шикула, Л.Матіко, Г.Ковач, Я.Лупей, Л.Павлич. У Всеукраїнській конференції брали участь вчителі нашої школи Г.Ковач та С.Ковач.

Метою конференції було:

Підведення підсумків виконання проекту «Зміцнення потенціалу Всеукраїнської спілки вчителів і тренерів для поліпшення доступу до якісних послуг з профілактики ВІЛ/СНІДу» в контексті розвитку якісної превентивної освіти в Україні.

Завдання конференції:

·        Ознайомити учасників з головними досягненнями проекту

·        Презентувати досвід регіонів і підвести підсумок огляду базових навчальних закладів проекту.

·        Окреслити подальші перспективи розвитку превентивної освіти в Україні.

У конференції взяли участь:

·        представники державних, громадських і міжнародних організацій які працюють у сфері превентивної освіти;

·        представники управлінь освіти, регіональних інститутів післядипломної педагогічної освіти, загальноосвітніх, професійно – технічних та вищих навчальних закладів.

Цікаво були представлені стендові презентації кращих моделей превентивної освіти.

Виступили:

В.С. Пономаренко, координатор проекту про зміцнення потенціалу Всеукраїнської спілки вчителів і тренерів для поліпшення доступу до якісних послуг з профілактики ВІЛ/СНІДу.

Т.В.Воронцова, менеджер проекту про збільшення ресурсного потенціалу превентивної освіти в Україні за рахунок проекту Європейського Союзу.

Ж.В. Петрочко, заступник директора Інституту проблем виховання НАПН України про концептуальні орієнтири «Школи, дружньої до дитини» та інші.

Одним з найприємніших моментів конференції було нагородження, в якому наша школа отримала Диплом переможця та вивіску для школи «Навчальний заклад впроваджує європейські стандарти превентивної освіти», а також комплект меблів та обладнання для тренінгового  кабінету.

Завдяки  цьому проекту школа має можливість покращити якість впровадження превентивного виховання серед учнівської молоді. Навчальний заклад достатньо забезпечений посібниками, методичною літературою та створено сприятливе середовище для навчання.

Даний проект фінансується Європейським Союзом і впроваджується Дитячим фондом «Здоров’я через освіту».