Всеукраїнська акція

8 груд. 2023
«16 днів проти насильства»

3 27 листопада по 8 грудня 2023 року в  Порошківському ЗЗСО І - ІІІ ступенів соціально- прихологічною службою  було проведено акцію «16 днів проти насильства». Акція проводилась з метою популяризації правової освіти серед учнівської молоді, привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків.

Практичним психологом та соціальним педагогом було проведено ряд заходів спрямованих на попередження насильства, а саме:

Занаття з елементами тренінгу "Ми проти насильства" та акція "Нащі долоньки проти насильства".

Година спілкування "Насильство в учнівському середовищі" та конкурс плакатів "Світ без насильства".

Перегляд відеороликів:

Кампанія ЮНІСЕФ Викресли Булінг

Розкажи дорослому, якому довіряєш

Розірви коло насильства

Акція "Червона стрічка" (до Всесвітнього дня баротьби зі СНІДом)

Година спілкування "Зупини насильство"

Заняття з елементами тренінгових прав "Добротою зігріваючи серця"  (до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями)

Кольоровий тиждень прав людини