Акція

11 груд. 2020
“16 днів проти насильства”

Соціально-психологічною службою Порошківської загальноосвітньої школи I-III ступенів організовано акцію “16 днів проти насильства”.

Спершу до акції долучилися учні початкової ланки.

- виготовлено плакат «Наші долоньки проти насильства»

- було проведено флешмоб «Ми – проти насилля»

- перегляд і обговорення відеоролику “Дітям про насильство»

Для учнів 8-их класів  переглянуто та обговорено  фільм  за участю відомої співачки Джамали “Життя на продаж”, про проблему торгівлі людьми.

3 грудня у Порошківській  ЗОШ І-ІІІ ступенів для дітей з особливими освітніми потребами було відзначено  Міжнародний день людей з інвалідністю.    Соціально-психологічною службою школи було проведено захід з майстер-класами. Дітки власними руками зробили новорічні прикраси з фетру та кольорового паперу.

В рамках акції “16 днів проти насильства” з учнями проведено заняття з елементами тренінгу “Стоп булінг”, мета якого – сформувати нетерпиме ставлення до проявів агресії, розвивати співчуття, навички надання та отримання допомоги.

З учнями 10-х класів було проведено бесіду та анкетування «Насильство та його прояви в учнівському середовищі». Мета якого - визначити рівень обізнаності учнів щодо ознак та видів насильства та  проаналізувати ступінь поширення насильства в оточенні дитини.

Акція закінчилась, але робота в цьому напрямку триватиме.