Тиждень англійської мови

3 січ. 2014
Згідно річного плану роботи школи в нас проходить предметний тиждень - англійської мови

“English is Fun for Everyone”

З 03 по 07 лютого 2014 року в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Порошково проходив тиждень англійської мови.

Урочисте відкриття тижня розпочалося з конкурсу стінгазет на тему «Світ англійської мови».

Протягом цього тижня було проведено відкрите заняття на тему «Традиції та свята Великобританії», де учні мали змогу подивитися відео презентацію про звичаї святкування та особливості свят в англомовних країнах.

Також відбувся брейн-ринг «Як добре ти знаєш англійську мову?», в якому старшокласники мали змогу проявити свої інтелектуальні та мовні здібності.

Учні 4 - 6-их класів підготували та показали інсценізації казок «Колобок» та «Рукавичка» для учнів молодших класів.

Тиждень видався цікавим, насиченим і учні ще раз переконались у важливості вивчення англійської мови.