Дні здорового способу життя

6 груд. 2013
"Здорова дитина - щаслива родина"

«Здорова дитина – щаслива родина»

Саме під таким гаслом в нашій школі проходили Дні здорового способу життя. Тематика днів різнопланова та цікава.

2 грудня в усіх класах проведено класні виховні години за тематикою: «Здоров’я дітей-багатство нації», « СНІД! Що ми знаємо про нього!», «Вплив комп’ютера на здоров’я дитини».

Вчителем біології Шикулою О.Ю. проведено відкриту виховну годину для 9-х класів «СНІД! Загроза людству!». Метою якої було розкрити учням основні способи передачі ВІЛ- інфекції, ознайомити з основними законами України, що захищають права ВІЛ-інфікованих людей, розвивати толерантне ставлення до ВІЛ- позитивних людей, пропагувати основні засади здорового способу життя.  Вчителем підготовлені цікаві інформаційні  буклети, презентації, використані фрагменти кінофільмів.

Органами учнівського самоврядування організовано та проведено акцію « Зупинимо СНІД! Поки він не зупинив нас!». Діти виготовили та прикріпили старшокласникам і педагогам символічні червоні стрічки - знак підтримки ВІЛ- позитивних людей, надії на, що буде знайдено вакцину проти ВІЛ і ліки від СНІДу та пам'ять про  мільйони людей, життя яких забрала ця недуга.

В шкільній бібліотеці оформлено та підготовлено  виставку «Увага! Зупинись! СНІД!».

Соціальним педагогом школи з учнями 11 класів проведено анкетування «Що ви знаєте про СНІД?».

Шкільні коридори майоріли цікавими, змістовними, креативними стіннівками «Ми – за здорове майбутнє!».

Учні нашої школи взяли активну участь в конкурсі  «Моє здоров’я- моє майбутнє!». Роботи Куца Оксани та Табакович Яни (гурток «Художня студія» керівник Микульця Д.О.) нагороджені дипломом за участь у ІІ турі конкурсу. Їх малюнки  відібрано для дизайну календаря Представництва Фонду народонаселення ООН в Україні на 2014 рік. Дівчатка нагороджені дипломами та цінними подарунками.