1 жовтня Міжнародний День людей похилого віку

1 жовт. 2018
Година спілкування "Мудрі та багаті літами" (8 - Б клас, класний керівник Дербаль О.І.)

Життя  людини – найвища цінність. Людина народжується для того, щоб власним життям залишити особливий слід на землі. Це:народження і виховання дітей; працею примноження земних багатств і навколишньої  краси  довкілля; наповнення світу мистецтв його шедеврами. Все, що нас з вами оточує – створено Природою і невтомною працею людини. Все, чого досягає людина в житті, бере свій початок  в сім'ї. Сім'я – початок життєвої стежки, на яку ступає першим самостійним кроком маля; доріжки – яку торує дитина на шляху до Країни знань, алеї самостійності юних громадян на шляху у виборі майбутньої професії  і, звичайно, стрімкої автостради дорослого самостійного життя. А згодом ця, швидкоплинна траса переходить у невеликий путівець, що веде кожного з нас до тихого й неспокійного старечого «заходу»- стежки за горизонт.

І яке навчання одержите ви в сім'ї – таким ви пронесете його протягом вашого життя, кинете його зерна і у ваші майбутні сім'ї, де ви будете через декілька років головуючими.

Кожен рік 1 жовтня відзначається як Міжнародний  день людей похилого віку, проголошений 50 – сесією Генеральної асамблеї ООН. В Україні цю дату відзначають з 1991 року.

Літній – це той, хто пожив,

Білий сніг на скроні заслужив,

А на щоки зморшок візерунок –

Довгих років мовчазний докір,

Це той, хто ростив нас, берег

Від бездоріжжя важких доріг,

Хто собою нас не раз прикривав,

Не просячи ні нагород, ні похвали.

Свято вам календар подарував,

А світанок фарби в небі розлив,

Клен прикрасив багрянцем листи,

Ну а ми принесли вам квіти

І, звичайно ж, нашу любов,

Щоб радість була з вами знову,

Щоб яскрава зірка щастя

Вам світила не годину, а завжди.