Методоб'єднання вчителів світової літератури та російської мови

4 груд. 2013
Відкритий урок

Методобєднання вчителів

У вівторок 03.12.2013р. відбулося міжшкільне засідання методоб’єднання вчителів світової літератури та російської мови. Відкритий урок у 8-А класі на тему «Квінт Горацій Флакк – один із найвидатніших поетів римської літератури. Ода «До Мельпомени» підготувала вчителька Павлич Марія Михайлівна, яка зуміла зацікавити учнів біографією та творчістю давньоримського поета настільки, що для всіх повідомлень та презентацій про Рим часів Октавіана Августа та про його роль у житті поета Горація ледь вистачило відведеного на уроці часу. Крім того, учні, під вмілим керівництвом вчительки, провели порівняльний аналіз поезій М.Державіна, О.Пушкіна, М.Рильського, які, набагато пізніше від Горація, торкалися у своїх віршах мотиву нетлінності мистецтва, підведення митцями підсумку їх творчого життя. Високими балами на уроці було оцінено підготовку таких учнів: Мироненко Світлани, Ковача Сергія, Табакович Августини, Печка Едуарда, Павлич Марини, Кепич Вероніки, Фленько Євгенії, Куци Оксани та їхніх учнів класу.