79 - а річниця Карпатської України й пам'яті голови Сойму Августина Штефана

14 бер. 2018
14 березня 2018 року, на подвір'ї школи відбулася поминальна літія за убієнними героями Карпатської України та покладання квітів до меморіальної дошки Августина Штефана

Гості, запрошені, вчителі та учні школи  долучилися до розгортання стометрового українського національного прапора. Марш патріотів пройшов центральною вулицею села від школи  до  будинку культури.

Відкрив науково - практичну конференцію присвячену 79-й річниці Карпатської України й пам'яті голови Сойму Августина Штефана голова Всеукраїнського товариства "Лемківщина" Василь Мулеса.  Учасиками конференції були: члени товариства політв'язнів та репресованих Закарпатської області, ветерани АТО та учасники бойових дій, представники національної спілки письменників України Василь Густі, Юрій Шип, священослужителі. З доповідями виступили: Василь Міщанин, Роман Офіцинський, Іван Хланта, Микола Вовк, Іван Готра.