Тиждень цікавої психології

15 квіт. 2019
З 15 по 19 квітня 2019 року, в школі проходить Тиждень цікавої психології під гаслом "5 днів у світі Емоцій"

Тиждень психології зайняв своє місце серед інших предметних тижнів, оскільки з психологією пов’язаний увесь навчально-виховний процес. А. Макаренко писав: «Педагогіка – це майстерня, а психологія – інструмент, яким там працюють». Предметний тиждень із психології організовується з метою реалізації психологічного супроводу, розширення і поглиблення знань учнів з психології, розвитку в них інтересу до цієї науки, збагачення знань про внутрішній світ власної особистості та особистості інших людей, прагнення до самопізнання, розкриття творчого потенціалу школярів, створення позитивного емоційного настрою.

У рамках Тижня було проведено ряд заходів:

1. День хорошого настрою: лінійка відкриття Тижня психології, інтелектуальний конкурс "Думки "великих" на щодень".

2. День здорових емоцій: експрес - інтерв`ю "Твоє ставлення до школи", вправа "Колір настрою"

3. День радості: заняття з елементами тренінгу "Поговоримо про емоції", бесіда "Якби я був практичним психологом, я б...".

4. День психолога: психологічні вправи "Паркан думок", гра - квест "Слідопити", відеоперегляд "Оптимізм", релаксійні вправи.

5. День пізнання: акція «Мудрі пророкування»,метою якої було налаштувати дітей на позитивні  емоції. Читаючи цікаві пророкування діти одразу усміхалися та заряджалися гарним настроєм і вірили в те, що в майбутньому у них все буде добре.

Під час тижня проводилися заходи, що охоплюють різні види діяльності: конкурси, ігри, тренінгові заняття, бесіди, інтегровані уроки, виставки малюнків та плакатів. Тиждень планувався завчасно, так як він потребував ретельної підготовки.